людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Великописарівської селищної ради

Джура

УМОВИ ЗМАГАНЬ І КОНКУРСІВ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА») у 2019 році (завантажити)

Змагалися юні джури Великописарівщини

На Великописарівщині в рамках виконання заходів національно-патріотичного виховання дітей та молоді в с. Олександрівка 24-25 квітня проведено перший районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).В змаганнях взяли участь вісім команд закладів загальної середньої освіти району: Великописарівської СШ, Вільненського НВК, Добрянського НВК, Пожнянського НВК, Рябинівської ЗОШ, Солдатського НВК, Тарасівського НВК та Ямненської ЗОШ.

Гра є формою позакласної роботи з патріотичного та морально-етичного виховання школярів, засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи. На районному етапі рої (команди) змагалися у різнопланових конкурсах: конкурс строю та пісні «Впоряд», інтелектуальна гра-вікторина «Відун», творчо-мистецький звіт «Ватра», «Стрільба», конкурс надання першої долікарської допомоги «Рятівник», «Туристсько-спортивна смуга перешкод», «Стрільба», козацька забава «Перетягування линви» та конкурсі таборування «Бівак». Всі учасники гри продемонстрували добру підготовку, злагоджені командні дії, індивідуальні вміння.

В безкомпромісній боротьбі переможцями районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура") стали рій Солдатського НВК - "Славне товариство", друге та третє місця посіли рої "Незламні"  Великописарівської СШ та "Воїни світла" Пожнянського НВК відповідно.

8-12 травня на базі дитячого оздоровчого табору «Восход» Путивльського районного центру позашкільної роботи відбудеться ІІ обласний етап гри"Сокіл"("Джура"), на якому рій "Славне товариство" представить Великописарівський район.