Інклюзивна освіта

Нормативне забезпечення (інклюзивна освіта) з сайту СОІППО (завантажити)

НАКАЗ МОН від 23.04.2018 № 414 "Про затвердження Типового переліку спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах закладів загальної середньої освіти" (завантажити)

Перелік законодавчих, нормативно-правових документів, що регламентують упровадження інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти (завантажити)

Організаційно-методичні засади освітнього процесу у спеціальних закладах освіти у 2018/2019 навчальному році. Лист МОН №1/9-485 від 06.08.2018 (завантажити)

Методичні рекомендації щодо організації навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах у 2017- 2018 навчальному році  (завантажити)