Навчально методичне забезпечення

Типовий перелік спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах закладів загальної середньої освіти із змінами (Наказ МОН 21.06.2019 №873)

Зміни (Наказ МОН 21.06.2019 № 873 - набув чинності з 06.09.2019)  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0783-19/print

Організація інклюзивного навчання в закладах дошкільної та загальної середньої освіти. (Посібник для  завідувачів закладів дошкільної освіти, директорів, заступників директорів з навчально-виховної роботи  закладів загальної середньої освіти щодо організації інклюзивного навчання) (завантажити)

Лист МОН №1/11-9110 від 27.08.2018 "Про перелік навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах загальної середньої освіти для дітей з особливими освітніми потребами у 2018/2019 навчальному році" (завантажити)

Навчальні плани та типові освітні програми

Корекційні програми

Навчально-методичні посібники

На допомогу педагогу загальноосвітнього навчального закладу. Методичний посібник (завантажити)

(завантажити з сайту МОН)

(завантажити з сайту ІМЗО)

Корекційні програми (завантажити)