A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Великописарівської селищної ради

До 1 липня 2020 року директори шкіл зобов’язані звільнити вчителів-пенсіонерів

Дата: 31.03.2020 07:56
Кількість переглядів: 0

Набрання чинності Закону України “Про повну загальну середню освіту” є підставою для припинення безстрокового трудового договору з педагогічними працівниками державних і комунальних закладів загальної середньої освіти, яким виплачується пенсія за віком.

До 1 липня 2020 року керівники державних і комунальних закладів загальної середньої освіти зобов’язані припинити безстрокові трудові договори з педагогічними працівниками, яким виплачується пенсія за віком, з одночасним укладенням з ними трудових договорів строком на один рік. У разі незгоди з продовженням трудових відносин на умовах строкового трудового договору педагогічні працівники, яким виплачується пенсія за віком, звільняються згідно з пунктом 9 частини першої статті 36 Кодексу законів про працю України. Після закінчення строку трудового договору з такими педагогічними працівниками можуть укладатися строкові трудові договори відповідно до абзацу третього частини другої статті 22 Закону України “Про повну загальну середню освіту”.

Джерело: https://www.schoollife.org.ua/do-1-lypnya-2020-roku-dyrektory-shkil-zobov-yazani-zvilnyty-vchyteliv-pensioneriv/

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора