Олімпійський день

Дата: 15.06.2018 08:21

14 червня Всеукраїнський “Олімпійський день” зібрав учасників, почесних гостей та спортивну гордість Великописарівщіни на селищному стадіоні «Колос».

На урочисту частину заходу завітали Зевс та Афродіта з самого Олімпу. Почесне право запалити олімпійський вогонь надано Коваль Ірині,призерці Ґімназіади України  серед школярів, учениці Великописарівської спеціалізованої школи.  Учасників спортивного свята привітали: Гордієнко Дарина Григорівна, головний спеціаліст відділу освіти Великописарівської РДА та Обідець Михайло Петрович, фахівець  Гетьманського національного парку.

Після відкриття всі учасники заходу  долучились до олімпійської розминки, яку провів восьмикратний чемпіон світу, п’ятикратний чемпіон Європи багатократний чемпіон України з гирьового спорту Сінянський С.О.

Далі на всіх чекали символічний олімпійський забіг, дружня зустріч з футболу між командами вихованців ДЮСШ смт Велика Писарівка та с.Ямного, веселі естафети для дітей різних вікових категорій.

Усі учасники змагань отримали безліч позитивних емоцій та солодкі подарунки,  які надали спонсори: Клизуб Л.Г., голова селищної ради, Бутенко П.М. та Крамский С.Ф., приватні підприємці, методичнй кабінет відділу освіти.