День Матері

Дата: 15.05.2019 08:29

Другої  неділі  травня відзначили День Матері. Це свято близьке і дороге нашому народу, тому що в душі його завжди  живе любов до Матері Божої – найсвятішої Богородиці, матері – України – нашої любої Вітчизни, і матері рідної, якій завдячуємо своїм життям.

Скільки б гарних, добрих слів ми не говорили нашим мамам, скільки б приводів для цього не придумали, зайвими вони не будуть ніколи. До цього дня  була проведена тематична виставка: „Величне і прекрасне слово мати! Від неї все на світі! Навіть світ…”  бібліотекарем  Ільїною М.С., конкурс малюнків „ Моя мама найкраща ”, „Я і моя мама”  , класні керівники та класоводи  провели для учнів    виховні бесіди:„Рідна мати моя” , усний журнал «Тема матері  у  творах » вчителем української мови та літератури Звягінцевою Л.І..Гуртківці під керівництвом    Мальцевої А.О. виготовили  весняні квіти мамам та підготували поетичну годину   «Цілую ніжно материнські руки». Всі учні  старалися висловити своїм ненькам найкращі слова вдячності та  любові. Вітаємо вас матері, з вашим Днем! Нехай ваші діти люблять  вас, цінують вас, і дають своїм дітям те тепло, яке повсякчас отримують від вас (Матеріал з сайту http://vilne.school.org.ua/news/14-44-35-14-05-2019/).