Відділ освіти Великописарівської районної державної адміністрації

Всеукраїнський день психолога

Сьогодні своє професійне свято відзначають практичні психологи закладів освіти. Це свято уособлює в собі все найкраще в професії практичного психолога, це свято професійності, людяності і практичних здобутків. Практичні психологи завжди знаходяться на передовій реформування освіти, у вирі подій і змін, що супроводжують наше життя. Своїми знаннями та вміннями допомагають долати труднощі.

Зичимо ваш, шановні практичні психологи, насамперед здоров'я, добробуту, сімейного щастя, а на професійній ниві - підтримки та зростання. Оптимізму вам і великого людського щастя!

Зі святом! 

Історична довідка. Системна робота із створення психологічної служби в освітній галузі розпочалася з 1991 р., коли в Інституті психології ім. Г.С. Костюка АПН України був створений новий підрозділ – Центр психологічної служби в системі народної освіти. У листопаді того ж року відбулася перша всеукраїнська конференція з практичної психології (м. Луцьк).

У 2004 році сталася значна подія у психологічній службі системи освіти України. 23 квітня вперше відбулося засідання колегії Міністерства освіти і науки України (міністр – В.Г. Кремень), яка вперше за роки існування служби розглянула питання «Про стан і перспективи розвитку психологічної служби системи освіти». Рішення колегії визначило стратегічні напрями розвитку психологічної служби.
У той же день, після засідання колегії МОН на зібранні обласних керівників психологічної служби було вирішено відзначати цей день як «День практичного психолога». Ця традиція зберігається і дотепер. « повернутися до списку новин