ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів стартував успішно!

Дата: 06.11.2018 08:51

3 листопада стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Розпочався він з предмету української мови і літератури. 4 листопада  відбулась олімпіада з фізики.

Хоча цього року учасників ІІ етапу було  небагато ( 17- з української мови і літератури та 13- з фізики), проте їх тепло зустріли у Великописарівській спеціалізованій школі.

У перший день було організовано урочисте відкриття ІІ етапу олімпіад за участі юних виконавців - учнів Великописарівської спеціалізованої школи, які подарували присутнім гарний настрій посмішки, пісні та вірші. З напутніми словами виступили методист районного методичного кабінету Гавриленко В.В. та представник оргкомітету ІІ етапу, методист Волошенко Н.О.

Подробиці завантажити