Олімпіада з трудового навчання

1 грудня відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. Семеро учасників: чотири хлопчики та три дівчинки змагались за перемогу.  Олімпіада складалась з двох турів:  комплексної роботи та теоретичного туру з творчим завданням.

Всі учасники намагались як найкраще і найправильніше виконати завдання, показати всі свої знання, вміння та практичні навички виготовлення виробів. Хлопчики цього разу в якості практичного завдання виготовляли з деревини настінну поличку для квітів, а дівчатка шили пласку м'яку іграшку.

В результаті змагань серед дівчаток перемогли  учениці 8 класу Великописарівської СШ І-ІІІ ступенів: І  місце - Коноз Наталія, ІІ місце -  Лагута Юлія. Серед хлопців І місце посіли Макоєдов Денис, учень 9 класу Пожнянського НВК та  Севідов Антон, учень 11 класу Добрянського НВК, який буде представляти  Великописарівський район у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання.