A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Великописарівської селищної ради

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт державного стандарту базової середньої освіти

Дата: 05.03.2020 08:53
Кількість переглядів: 0

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт Державного стандарту базової середньої освіти, розроблений на засадах компетентнісного, діяльнісного та особистісно зорієнтованого підходів у відповідності до Концепції Нової Української школи.

Концепцією документу передбачено визначення рамки змісту освітнього процесу у вигляді ціннісного підґрунтя, ключових компетентностей та спільних  для них умінь (м’яких навичок).

У доопрацьованому проєкті додано розширений опис компетентнісного потенціалу кожної освітньої  галузі, що унаочнює можливість інтеграції всіх ключових компетентностей та їх реалізації через навчальний зміст кожної галузі.

На відміну від попередньої версії, проєкт містить конкретні результати навчання та індикатори оцінювання, додатково до загальних результатів. Конкретизацію вимог здійснено з метою забезпечення можливості розроблення модельних навчальних програм та розроблення критеріїв оцінювання навчальних результатів учнів на підставі Державного стандарту. Опис результатів навчання здійснено з орієнтуванням на достатній рівень засвоєння учнями.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора