Змагання за Кубок К. В.Макаренка

Дата: 06.02.2019 09:00

05.02.2019 року відбулась фінальна частина змагань з волейболу на Кубок Президента Сумської торгово-промислової палати Макаренка Костянтина Володимировича

Дев’ятий рік поспіль у Великописаріському районі проходять змагання з волейболу на Кубок Президента Сумської торгово - промислової палати Макаренка К.В. серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів району. У фінальній частині змагань взяли участь 4 команди: Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, Ямненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Заводської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Добрянського НВК.

З вітальним словом до учасників звернулись заступник начальника    відділу освіти      Великописарівської  РДА Сіденко І.Г. та Президент Сумської торгово - промислової палати Макаренко  К.В.

Всі команди були добре підготовлені, тому боротьба за Кубок  була цікавою та напруженою.

За результатами змагань місця розподілились таким чином:

І місце – команда Добрянського НВК;

ІІ місце – команда Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – команда Заводської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІV місце – команда Ямненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Усі учасники змагань були нагороджені призами та солодкими подарунками.

Тож  щиро вітаємо команду Добрянського НВК з перемогою,   бажаємо усім юним волейболістам та їх тренерам - викладачам  у майбутньому  тільки перемог.