Вітаємо з початком нового 2019-2020 навчального року!

Дата: 02.09.2019 09:16

2 вересня у  закладах освіти розпочався новий 2019-2020 навчальний рік. Попереду на нас чекає велика і кропітка робота. Сьогодні в освіті немає місця байдужим і випадковим людям. Яскрава, творча, ініціативна особистість – портрет учителя Нової української школи. Покладаємося на ваші мудрість, професіоналізм і терпіння. Віримо, що разом ми зможемо реалізувати непрості завдання, що стоять перед сучасною  освітою та НУШ. Сподіваємось на нові професійні досягнення наших педагогів і високі результати наших учнів та вихованців.

Від усієї душі бажаємо міцного здоров'я,  злагоди, добра, натхнення, задоволення від результатів навчання та праці! Зичимо, щоб кожен ваш день був сповнений радістю, щастям та теплом.