Районний семінар для працівників психологічної служби району

12.12.2018 року на базі Добрянського  НВК відбувся семінар  для практичних психологів та соціальних педагогів за темою «Безпека в Інтернеті та соціальних мережах».

На жаль, актуальність цієї теми з кожним днем тільки зростає. У Всесвітній павутині дітей підстерігає безліч небезпек.

У ході семінару учасники обговорили проблему прихованих віртуальних загроз  як для дітей, так і для дорослих. Під час виконання інтерактивних вправ, які підготувала і майстерно  провела практичний психолог Добрянського НВК Дендак Ольга Іванівна,  учасники  з’ясували причини зацікавленості школярів щодо використання мережі Інтернет, розглянули питання про комп’ютерну залежність, Інтернет залежність та віртуальні ризики для дітей. В ході інтерактивної взаємодії слухачі визначили психологічні причини виникнення комп’ютерної залежності у підлітків та сформулювали головні профілактичні заходи з її попередження. Учасники семінару обмінялися  напрацюваннями  з даної проблеми та  розробили методичні рекомендації  для дітей та батьків щодо безпеки в Інтернеті.