Перемоги юних спортсменів

Дата: 15.09.2021 10:29

Одним з пріоритетів у діяльності відділу освіти, молоді та спорту Великописарівської селищної ради, закладів освіти, дитячо-юнацької спортивної школи  є розвиток дитячо-юнацького спорту та фізичної культури  на Великописарівщині. Всі заплановані спортивні заходи спрямовані на фізичний розвиток дітей та молоді, формування в них фізичного, соціального та духовного здоров'я, вдосконалення фізичної та психологічної підготовки.

Спільні зусилля вчителів фізичної культури, тренерів ДЮСШ дають свої результати.   13 вересня 2021 року команда Великописарівської ДЮСШ взяла участь в обласних змаганнях з легкої атлетики серед команд ДЮСШ та СДЮШОР, де виборола три 1 місця, два 2 та 3 місця. Найкращим в команді був Скляр Назар, який виборов 1місце з бігу на 1500 м. та 2 місце на 800 м.