Місячник з безпеки дорожнього руху

Дата: 30.09.2019 10:35

Протягом вересня у закладах загальної середньої освіти проводився місячник з безпеки дорожнього руху. Головна мета - привернути увагу учнів до причин виникнення дорожньо-транспортних пригод та проблем дитячого травматизму, пригадати безпечний шлях до школи, вкотре нагадати, що всі учасники освітнього процесу є учасниками дорожнього руху і повинні наполегливо вивчати та суворо дотримуватись Правил дорожнього руху.

У рамках місячника у Вільненському НВК пройшла виставка учнівських робіт з дорожньо-транспортної тематики, уроки-інструктажі з безпеки життєдіяльності «Попередження дорожньо-транспортного травматизму», виховні години, присвячені дорожньо-транспортній тематиці, уроки з безпеки дорожнього руху. Практичним психологом Доценко О.І. було проведено тренінг для учнів «Безпека на дорозі!»