Засідання колегії відділу освіти та нарада керівників

Дата: 01.07.2019 10:45

27 червня відбулось друге в цьому році засідання колегії відділу освіти, в якому взяли участь керівники дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних закладів освіти, спеціалісти відділу освіти, методисти районного методичного кабінету.

Підсумки освітнього процесу у ЗЗСО підвела головний спеціаліст відділу освіти Гордієнко Д.Г. Про стан підготовки вчителів початкової школи для роботи в умовах Нової української школи доповіла присутнім методист РМК Волошенко Г.І. З доповіддю  "Атестація як підсумок діяльності педагогічних працівників району щодо підвищення професійної компетентності і фахової майстерності у міжатестаційний період" виступила методист РМК Гавриленко В.В.

Членами колегії ухвалені відповідні рішення з розглянутих питань.

Після зпасідання колегії відбулась нарада керівників. Одне з ключових питань - підготовка до нового навчального року та  осінньо-зимового періоду. Розглянуті інші важливі питання.