Урочисте вручення стипендії голови Сумської обласної державної адміністрації  обдарованим учням.

Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 30.01.2020 № 31-ОД «Про призначення стипендій голови обласної державної адміністрації обдарованим учням-переможцям олімпіад, турнірів, спортивних змагань у 2020 році»  26 лютого 2020  року у м. Суми відбулося урочисте вручення стипендій обдарованим учням області. Від нашого району запрошені Шевченко Дар′я, учениця 9 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, переможниця ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови, та Гордієнко Дмитрій, учень 10 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, переможець І-ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, численних конкурсів, турнірів, проєктів та акцій соціального, природничо-екологічного спрямування.

Вітаємо наших обдарувань з визнанням та встановленням стипендії голови Сумської обласної державної адміністрації, бажаємо успіхів, перемог в майбутньому!!! Радість та хвилювання розділяють з учнями їх матері, які також присутні на заході. Дякуємо батькам за виховання дітей, плекання у їх душах кращих рис, прагнень, мрій та поглядів на життя!