Нова фізична культура для НУШ: як змінюються уроки

Дата: 15.09.2021 11:01

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти та науки України. Її головна заявлена мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й уміння застосовувати їх у повсякденному житті.

Реформа НУШ – це довготривалий процес, розрахований на роки. Утім, чимало змін помітні вже зараз. Одне з нововведень НУШ – модельна навчальна програма. Її основне завдання – не здійснювати спортивну підготовку учнів, а розвивати їхні фізичні якості. Буквально місяць тому широкому загалу презентували модельну програму з фізичної культури для 5–6 класів. Програма містить понад 35 варіативних модулів із різних видів спорту. Які саме використовувати в роботі, обиратиме сам вчитель.Уже з наступного 2021/2022 року модельна програма стане обов’язковою для всіх закладів загальної та середньої освіти в Україні.

Подробиці на сайті http://osvita.ua/school/83843/