Передача естафети "Позошкілля Сумщини - 49+"

Дата: 05.03.2019 11:06

Сьогодні Великописарівський раойн передає Краснопільському району естафету "Позашкілля Сумщини - 49+" .

З цією метою до позашкілля Великописарівщини завітали представники відділу освіти Краснопільської РДА та територіальних громад Краснопільщини. Першою гостинно зустріла краснопільців Великописарівська районна станція юних натуралістів (директор Драгун З.П.)

Метою естафети є виявлення творчого потенціалу педагогічних колективів закладів позашкільної освіти, пошуку інноваційних ідей щодо оновлення змісту навчання та виховання дітей, формування  іміджу закладів позашкільноі освіти.

У рамках передачі естафети проведено круглий стіл «Великописарівська районна станція юних натуралістів – сьогодення та перспективи », екскурсія до Картинної галереї Заслуженого художника України, М. М. Нечвоглода; презентація «Стежками творчості БДЮТ». Гостинно зустріла гостей Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів захоплюючим флешмобом, учасники "Євроклубу" презентували свій досвід щодо євройнтеграції, навчили гостей танцювати танок "Бельгійку". Також, у фойє школи вихованці БДЮТ та СЮН продемонстрували локації майстер-класів: «Дерево бажань», «Виготовлення оберегу віяло», «Лялька-оригамі», «Букет із сухоцвітів», «Декупаж», «Виготовлення сувенірів зі стрічок», «Український оберіг» (виготовлення оберегів зі джгутової нитки), «Стань на хвилину художником»; майстер-клас «Юний турист». І саме на урочистостях, під час перегляду концертної програми, перехідний кубок та книгу передати Краснопільчанам випала честь кращим вихованцям позашкілля Великописарівщини.

Дякуючи творчим,  креативним керівникам, працівникам, вихованцям  та батькам позашкільних закладів заплановані заходи були проведені професійно, пізнавально та цікаво.