День водно-болотних угідь у Вільненському НВК

Дата: 03.02.2018 11:13

2 лютого цікаві заходи до Дня водно-болотних угідь провели учні Вільненського НВК під керівництвом вчителя природознавства та біології Доценко Олени Іванівни.

На території села Вільне протікає річка Ворскла та є чимало болотних угідь, частина яких належить Гетьманському парку. Мета заходів - підвищення обізнаності учнів з питань необхідності збереження водно-болотних угідь. В кожному класі пройшли виховні години на екологічну та природоохоронну тематику.  Доценко О.І. для учнів  провела усний інформаційний журнал «Збереження водно-болотних угідь - запорука життя на Землі», у якому розповідалося про важливість збереження екосистеми водних угідь задля збереження біологічного розмаїття, охорони зникаючих видів птахів та рослин, збереження місцевих видів риб. Відбувся перегляд презентації “Водно-болотні угіддя: флора і фауна” та невеличкий захід «Не нашкодь!», у якому взяли участь учні 4-9 класів. Ведучі заходу Іншина Дар'я , Почерніна Вікторія та Чанцева Інна декламували вірші про охорону довкілля. Найцікавішими для учнів були сценки: «Два кума» (Кальченко Дмітрій та Іншин Нікіта), «Суд над щукою» (Мальцева Анастасія , Кальченко Дмітрій, Рагуліна Катерина та Шевяков Михайло) та «Поїздка до міста» (Кальченко Дмітрій та Мальцева Анастасія). Серед учнів школи пройшла пізнавальна вікторина ,,Хто мешкає в болотах”.  Всі присутні отримали від свята велике  задоволення та пообіцяли активно пропагувати збереження водно-болотних рослин і тварин своєї місцевості.

А.О. Мальцева, вчитель Вільненського НВК

Т.Ф. Іншина, методист РМК