A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Великописарівської селищної ради

Зміни до «карантинної» постанови

Дата: 15.09.2021 11:32
Кількість переглядів: 0

13 вересня під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля відбулася селекторна нарада щодо запобігання поширенню хвороби COVID-19, на якій обговорювались ключові зміни до постанови Кабінету Міністрів від 9 грудня 2021 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Зміни, зокрема, стосуються COVID-сертифікатів. Такий сертифікат матиме дві опції (так звані “жовтий” або “зелений”) та міститиме  інформацію про вакцинацію, негативний результат тестування (діє 72 години) або одужання від COVID-19. Так званий “жовтий” сертифікат матиме інформацію про перше щеплення, а “зелений” - про повний курс. 

Зміни безпосередньо торкнуться роботи закладів освіти. Так, у разі введення жовтого рівня епідемічної небезпеки заклади освіти працюватимуть офлайн за умови наявності не менше як 80% працівників з “жовтими” чи “зеленими” COVID-сертифікатами. 

Нововведення будуть ухвалені найближчим часом. 

Посилання на сайт https://auc.org.ua/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора