Підведено підсумки районного конкурсу «Учень року-2019»

Дата: 11.04.2019 11:38

10 квітня 2019 року у районному будинку дитячої та юнацької творчості відбувся районний конкурс "Учень року-2019", у якому взяли участь  четверо учнів: Шевцова Єлизавета, учениця 10 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, Гордієнко Дмитрій, учень 9 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, Шевяков Андрій, учень 10 класу Ямненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Рагуліна Катерина, учениця 9 класу Вільненського НВК.

Учасники успішно справилися з випробуваннями, були переконливі та емоційно позитивні, здивували оригінальністю ідей , творчістю та своїм баченням Нової української школи.

На підставі рішення журі районного конкурсу перше місце і звання  "Учень року-2019" отримала учениця 10 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. Шевцова Єлизавета, друге місце- Гордієнко Дмитрій, учень 9 класу цієї ж школи.

Усі учасники отримали грамоти та подарунки.

Районний методичний кабінет щиро вітає переможницю, усіх учасників,  висловлює подяку за підтримку з боку батьків, адміністрацій закладів освіти.    Окрема подяка учасникам художньої самодіяльності та юним ведучим, вихованцям районного будинку дитячої та юнацької творчості.