Семінар учителів біології та основ здоров'я

Дата: 23.10.2019 11:48

Відповідно до плану роботи Відділу освіти Великописарівської РДА, 22 жовтня на базі Солдатського НВК відбувся районний семінар-практикум «Формування креативного мислення шляхом впровадження технології партнертства» за модераторства Зайцевої Н.М., методиста РМК.

На заході були присутні учителі біології та основ здоров’я, у загальній  кількості 10 осіб.
Урочисто семінар відкрила Ганцева С.М., директор Солдатського НВК, яка презентувала свій навчальний заклад.
Практична частина роботи семінару передбачала майстер-клас  бінарного уроку у 8 класі з теми «Види кровотеч»,  який провели Щетініна Л.М. (учитель біології), та Панов О.І. (учитель основ здоров’я). Окрім теоретичної частини, на якій розглянули види кровотеч та їх ознаки, в практичній частині учасники надавали першу медичну допомогу при артеріальній, венозній та капілярній кровотечі.
Щоб оцінити роботу серця школярів та його реакцію на навантаження, учителі провели пробу Руфьє для 11-класників.
У форматі «круглого столу» учасники проаналізували результати річного оцінювання та державної підсумкової оцінки, розробили рекомендації щодо поліпшення якості підготовки учнів до ЗНО-2020.
 За підсумками роботи семінару-практикуму вчителі отримали матеріали методичного та практичного спрямування.