Відділ освіти Великописарівської районної державної адміністрації

Платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»

04.12.2018 року відбулась зустріч практичних психологів закладів освіти з спеціалістом Великописарівської філії Сумського ОЦЗ Ларисою Лободенко.  Лариса Миколаївна повідомила про створення платформи «Моя професія: консультаційна мережа».

За допомогою даного онлайн-сервісу будь-якому зареєстрованому користувачеві можна безкоштовно  пройти тестування, яке допоможе визначитись з вибором професії чи сфери діяльності. Користувач платформи має змогу пройти тестування з будь-яких електронних носіїв, до яких є доступ до мережі Інтернет, або пройти тестування під керівництвом фахівця з профорієнтації служби зайнятості. 

Таке тестування гарантує високу результативність діагностики та максимально наближений професійний вибір для користувача. За результатами повного тестування та профконсультаційної співбесіди програма формує комплексний звіт за напрямками: професійні інтереси та цінності, рівень розвитку (ІQ) та структура інтелекту, психологічні схильності та додаткова психологічна інформація.

Детальну інформацію про те, як   пройти тестування он-лайн можна отримати  у Великописарівській філії Сумського ОЦЗ.« повернутися до списку новин