Участь у семінарі-нараді з підготовки педагогів до Нової української  школи

Дата: 14.12.2018 13:14

14 грудня 2018 року на базі Лебединського коледжу імені А.С. Макаренка проходить семінар-нарада з підготовки педагогів до Нової української  школи.

В роботі заходу беруть участь Сергій Дмитриченко, начальник відділу освіти, Наталія Волошенко, методист районного методичного кабінету, яка опікується питаннями впровадження Концепції Нової української школи, Віра Гавриленко, методист районного методичного кабінету, яка  координує роботу з педагогічними кадрами району.

З метою підбору кадрів на перспективу та ознайомлення із підготовкою майбутніх педагогів до роботи в Новій українській школі на заході присутні керівники закладів освіти району Світлана Шаповалова, Тетяна Миронова, Олександр Бодарєв, Іван Кальченко, Олена Сидорова, Лідія Севідова.