Відділ освіти Великописарівської районної державної адміністрації

Районний семінар вчителів фізики та математики

Відомо, що вчитель повинен зацікавити учнів предметом, дати йому можливість розкрити себе, не боятися висловлювати свої думки, якщо навіть вони є хибними.

Завдання вчителя – створити на уроці атмосферу пошуку і допомогти реалізуватися якомога більшій частині учнівського колективу. Тому темою районного семінару вчителів фізики та математики, який відбувся 21 листопада у Пожнянському навчально-виховному комплексі, було обрано «Педагогіка співробітництва на уроках фізики і математики як шлях до розвитку самостійності дитини».

У ході практичної  частини  учасникам семінару були представлені майстер-класи з досвіду роботи «Від простого до складного» ( Шабанова В.М. ), «Інтерактивні  технології на уроках математики» (Христюшина Н.М.).

Під час теоретичної частини семінару Міронова Т.М. ознайомила  присутніх з діяльністю вчителя щодо підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання учнів з фізики в 2019 році. Педагоги проаналізували результати ЗНО з фізики та математики та опрацювали  типові помилки при складанні ЗНО.

Демократична атмосфера, високий рівень організації та професіоналізм учителів сприяв продуктивній співпраці учасників семінару« повернутися до списку новин