Виїзна навчальна сесія МАН

Дата: 19.11.2018 13:26

17 листопада 2018 року відбулася виїзна навчальна сесія для учнів 8, 9, 10, 11 класів, слухачів відділень математики, фізики та астрономії, економіки, комп’ютерних і технічних наук, історії, філософії та суспільствознавства, наук про Землю, мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, хімії та біології, екології та аграрних наук Сумського територіального відділення Малої академії наук України на базі Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступеня.

Оксана Валеріївна Герасименко, завідуюча Сумським територіальним відділенням МАН України ознайомила учнів, батьків, учителів з напрямками роботи та досягненнями. Дуже цікавою та корисною виявилася лекція "Публічний виступ"як для учнів - слухачів МАН так і для гостей. Також всі учні та наукові керівники отримали консультації щодо методів дослідження і написання науково-дослідницької роботи.