Відділ освіти Великописарівської районної державної адміністрації

Виїзний семінар-практикум для вчителів української мови і літератури

27 березня відбувся виїзний семінар-практикум для вчителів української мови і літератури Великописарівського району  в Яблучненській ЗОШ І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради.  

Учасники методичного заходу відвідали шкільний музей письменника  В.Затуливітра,  де учні - екскурсоводи й директор  школи  Ковака Л.В. познайомили гостей з цікавими експонатами і розповіли про непросте життя письменника – земляка. Звучали уривки поетичних і прозових творів Затуливітра. Під час практичної частини  вчитель школи Сирота О.О. надала можливість колегам із шкіл району  ознайомитись з особливостями прозових творів письменника для дітей , що народився на яблучненській землі.   Педагоги звітували про виконану протягом навчального року роботу. Ними продемонстровано використання  на уроках та в позаурочній діяльності сучасних форм і методів  роботи з учнями, а також можливостей інтерактивного обладнання.   Словесники за «круглим столом» обговорили питання пожвавлення роботи з підготовки учнів до випробувань ЗНО та інтелектуальних конкурсів. Учитель Великописарівської спеціалізованої школи Грицай Л.В. поділилась враженнями про участь у регіональному  форумі у м. Харків, на якому,  в тому числі, виступила й заслужений учитель України Калинич О.В. А ще Любов Володимирівна продемонструвала придбані  там  наочні посібники.     Координувала роботу методист РМК Гавриленко В.В., яка стала ініціатором проведення виїзного семінару-практикуму.  Нею  проведено тренінг  щодо готовності    вчителів - мовників  працювати в НУШ та підготовлено матеріали  для «Пам’ятки   сучасному вчителю».

Учасники заходу одностайно виразили щиру вдячність директору школи Коваці Л.В. , заступнику директора Пасічник Г.В.   за створення сприятливих умов для роботи та технічне забезпечення семінару - практикуму й змістовну екскурсію до музею В.Затуливітра.« повернутися до списку новин