Відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»)

Дата: 25.04.2018 13:43

24 квітня 2018 року на базі Великописарівської спеціалізованої школи ім. Героя Радянського Союзу І.М.Середи та стадіоні «Колос» відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») основною метою якої є національно-патріотичне та духовне виховання учнівської молоді на ідеях козацького лицарства та козацьких традицій. Участь у змаганнях взяли рої юних козаків із 7 закладів загальної середньої освіти району.

Із вітальним словом до учасників гри звернулись заступник голови Великописарівської райдержадміністрації М.П.Петренко, начальник відділу освіти Великописарівської РДА С.О.Дмитриченко, представник Великописарівського РВК О.І. Панфілов.

У напруженій командній боротьбі та особистих змаганнях учасники та їхні ройові продемонстрували свої знання, вміння та практичні навики у видах: «Впоряд», «Смуга перешкод», «Стрільба», «Рятівник» та «Відун».

У підсумку напружених змагань здобув перемогу рій юних козаків Солдатського НВК. Почесне ІІ місце посів рій Пожнянського НВК, ІІІ місце виборов рій Великописарівської спеціалізованої школи. Всі учасники гри отримали солодкі смаколики, які були надані депутатом районної ради Бутенко П.М.

Вітаємо всіх учасників із перемогою, адже участь у Грі – це вже перемога!!!