Засідання ради РМК

Відповідно до річного плану роботи відбулось засідання колегії відділу освіти за участю керівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

На порядок денний було винесено питання: про дотримання чинного законодавства забезпечення учнів ЗЗСО та вихованців ЗДО гарячим харчуванням (доповідач Іншина Т.Ф., методист РМК), про перспективні напрями співпраці позашкільних закладів освіти і опорних шкіл в умовах реформування освіти України (доповідач Драгун З.П., директор Великописарівської районної СЮН), про реалізацію компетентнісного, інтегрованого підходу до навчання учнів початкових класів у закладах загальної середньої освіти району (доповідач Волошенко Н.О., методист РМК) та про стан організації національно-патріотичного виховання у закладах загальної середньої освіти району (доповідач Котлярова Т.В., методист РМК).

Розгляд та обговорення питань супроводжувались презентаціями. А розгляд третього питання провели у нетрадиційній формі: у вигляді тренінгового заняття про НУШ.

За підсумками розгляду питань ухвалені відповідні рішення, які направлені закладам освіти району та розміщені на сайті відділу освіти.