Відділ освіти Великописарівської районної державної адміністрації

Засідання ради РМК

Відповідно до річного плану роботи відбулось засідання колегії відділу освіти за участю керівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

На порядок денний було винесено питання: про дотримання чинного законодавства забезпечення учнів ЗЗСО та вихованців ЗДО гарячим харчуванням (доповідач Іншина Т.Ф., методист РМК), про перспективні напрями співпраці позашкільних закладів освіти і опорних шкіл в умовах реформування освіти України (доповідач Драгун З.П., директор Великописарівської районної СЮН), про реалізацію компетентнісного, інтегрованого підходу до навчання учнів початкових класів у закладах загальної середньої освіти району (доповідач Волошенко Н.О., методист РМК) та про стан організації національно-патріотичного виховання у закладах загальної середньої освіти району (доповідач Котлярова Т.В., методист РМК).

Розгляд та обговорення питань супроводжувались презентаціями. А розгляд третього питання провели у нетрадиційній формі: у вигляді тренінгового заняття про НУШ.

За підсумками розгляду питань ухвалені відповідні рішення, які направлені закладам освіти району та розміщені на сайті відділу освіти.

 « повернутися до списку новин