Підсумки Всеукраїнського Тижня права

Дата: 17.12.2018 14:07

У закладах освіти району  з 10 по 14 грудня традиційно пройшов Всеукраїнський тиждень права.

В рамках тижня були проведені заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів, традицій. У шкільних бібліотеках  оформлено тематичні книжкові виставки, пройшли конкурси малюнків на тему «Права людини – очима дітей», проведено анкетування «Чи знаєте ви свої права?»,  вікторину «Правовий калейдоскоп», виховні години  «Великі права маленької людини», «Кожна дитина має право, «Закон і ми», «Законність і порядок в Україні». Відбулися зістрічі школярів з працівниками правоохоронних органів. Так до учнів Ямненської ЗОШ завітала Мовчан Л.О., начальник Великописарівського відділу Державної виконавчої служби  Головного територіального управління юстиції у Сумській області, яка провела бесіду «Зупинимо булінг разом».  У Великописарівській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. організовано зустріч з  начальником безоплатної правової допомоги Морозом Є.О., інспектором ювенальної поліції Романенком Ю.І. на тему «Особливості відповідальності неповнолітніх», «Право на свободу та її недоторканність» (10-11 кл.), директором РЦСССДМ Коноз Т.О., головним спеціалістом служби у справах дітей Рибалкою В.В. «Життя без насильства» (9-ті кл.).