Відділ освіти Великописарівської районної державної адміністрації

Семінар-тренінг  для спеціалістів психологічної служби району

24 січня 2019 року відповідно до плану роботи відділу освіти Великописарівської райдержадміністрації проведено семінар-тренінг  для спеціалістів психологічної служби району з теми «Робота практичного психолога з емоційними станами педагогічного колективу».

Учасниками заходу стали практичні психологи та соціальні педагоги закладів освіти  району.

 У формі засідання за «круглим столом» спеціалісти обговорили проблему  профілактики професійного вигорання педагогів. Розглянули найпоширеніші підходи до визначення феномену «професійного вигорання», визначили чинники професійного вигорання, динаміку, симптоми, Сформували методи гармонізації психофізичного стану, рекомендації щодо само менеджменту педагогів.

У ході семінару було використано ігрові,  проективні та ІКТ технології, робота в групах, експрес-діагностика. Особливо емоційними були релаксація та руханки.    

На завершення заходу присутні обговорили особливості профілактики професійного вигорання та взяли участь у груповій  роботі   з використанням  елементів методу активного соціально-психологічного пізнання.« повернутися до списку новин