Подарунок наймолодшим

Дата: 17.10.2018 14:31

11 жовтня у Великописарівській СШ І-ІІІ ступенів відбулося урочисте відкриття спортивної зали для учнів початкової ланки.

Приватне сільськогосподарське підприємство «Кернел» зробило чудовий подарунок для малечі –  спортивну залу, яка буде сприяти активному дитячому відпочинку й даватиме можливість для занять спортом учнів  школи.
На відкриття спортивного об*єкту завітали почесні гості: представник компанії Кернел, заступник керівника соціальної політики в Сумській області Сторожева Тамара Миколаївна, фахівець по соціальним питанням ПСП "Дружба" Косюк Наталія Іванівна, начальник відділу освіти Великописарівської РДА Дмитриченко Сергій Олександрович, завідувач районним методичним кабінетом Плотнікова Світлана Петрівна, які побажали всім міцного здоров'я, спортивного азарту, міцних знань...