Відділ освіти Великописарівської районної державної адміністрації

Заходи,  приурочені Дню Гідності та Свободи

21 листопада 2018 року у закладах освіти району  пройшли заходи,  приурочені Дню Гідності та Свободи.

Усі вони мали одну мету – вшанувати патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року піднялися  на захист демократичних цінностей, прав і свобод  людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору. 

У закладах  пройшли уроки мужності за такими темами «У нас єдина держава і ми єдиний народ», «Сучасні захисники України», «Україно моя, ти одна, як життя» та «Україно – любов моя», «Революція Гідності та Свободи: як це було…», відбулися зустрічі з учасниками АТО – нашими земляками.  Протягом тижня у шкільних бібліотеках влаштовано тематичні виставки «Пам’ятаєте своїх героїв», біля виставки квіти та запалені лампадки на знак пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Учні мали нагоду  розширити і поглибили  свої  знання про Революцію Гідності.   Такі заходи переконливо доводять, що на нашу землю скоро прийде мир, бо такий народ, як наш – добрий, щирий, відвертий, заслуговує на мир, злагоду та  процвітання.« повернутися до списку новин