ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови і літератури

Дата: 26.11.2018 14:44

25 листопада  2018 року на базі Великописарівської спеціалізованої школи відбувся районний етап Всеукраїнської учнівської  олімпіади з російської мови та літератури.

У олімпіаді взяли участь 9 учнів 9-11 класів із 3 закладів загальної середньої освіти району. Серед двох учасниць 9 класу перемогу здобула  Єщенко Валерія з Великописарівської СШ І-ІІІ ст. Із 4 учнів 10 класу перше місце у Мигуліної Дарини (Добрянський НВК), другий результат у Міронової Катерини (Пожнянський НВК). Учень 11 класу Добрянського НВК Дендак Микола виборов перше місце, а Юхно Настя (Великописарівська СШ І-ІІІ ст.) - друге. І лише на один бал нижчий результат у Рибалки Валерії (Великописарівська СШ І-ІІІ ст.).  Всі учасники олімпіади старанно готувалися до випробувань, тому і мають відповідні результати. Робоча група вчителів і члени журі працювали відповідально й злагоджено.