Семінар учителів фізики та математики

Дата: 25.10.2019 14:55

25 жовтня 2019 року на базі Попівської філії  відбувся семінар учителів фізики та математики на тему: «Навчальні проекти на уроках математики та фізики у контексті вимог Нової української школи».

У заході взяли участь 9 педагогів закладів загальної середньої освіти Великописарівського району.

Семінар відкрила методист районного методичного кабінету Зайцева Наталія Миколаївна, яка звернула увагу на актуальність теми семінару.
З візитною карткою школи ознайомила гостей Боярська Тетяна Федорівна, завідувачка Попівської філії.

Змістовними та цікавими були майстер-класи Білоконь Тетяни Олександрівни «Метод проектів, як засіб самореалізації вчителя і учня. Проєкт: «Без відсотків, як без рук» та Мірошниченко Антоніни Дмитрівни «Фізика навколо нас».
Наприкінці відбулась дискусія щодо поліпшення якості підготовки учнів до ЗНО-2020.

Усі учасники залишилися задоволеними приємною дружньою атмосферою, яка панувала протягом семінару, а також відзначили актуальність і практичну спрямованість заходу.