Козацькі забави

Дата: 17.10.2018 15:09

В рамках дитячо-юнацької еколого-патріотичної гри "Паросток" до Дня захисника України проведено "Козацькі забави" для учнів молодших класів Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, вихованців райСЮН.

Славна добрими і героїчними традиціями Українська земля. ЇЇ  – запорізькі козаки навіки увійшли до скарбниці пам’яті українського народу. Ми, їх нащадки, маємо свято шанувати і примножувати козацьку славу.

Для вихованців молодшого шкільного віку керівники гуртків райСЮН провели «Козацькі розваги». Діти читали вірші про козаків, відповідали на питання вікторини, створювали козацькі курені та побували у ролі отаманів. Активні ігри та конкурси пройшли на свіжому повітрі. Дівчата вишивали сорочки, а хлопці мірялися силою рук та бистротою ніг, влучністю та вмінням кашоварити.