Дата: 25.09.2018 15:09

З метою пропаганди  здорового способу життя у закладах загальної середньої освіти району пройшов  Олімпійський тиждень.

Під час проведення тижня  робота вчителів фізичної культури, а також класних керівників була спрямована на: виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя, залучення учнів  до систематичних занять фізичною культурою і  спортом.

У рамках тижня в закладах загальної середньої освіти організовано та проведено ряд заходів:

• конкурси малюнків «Ми за здоровий спосіб життя», «У здоровому тілі  - здоровий дух», «Спортивний  феєрверк»;
  • бесіди, години спілкування «Здоров'я кожної людини – це її багатство», «Фізична культура у житті людини», «Фізична культура і здоров’я»;
  • змагання «Старти надій», легкоатлетичні змагання (біг на 60 м, підтягування, метання м’яча), «Весела скакалка», рухливі спортивні ігри, змагання з міні - футболу та волейболу.

Весело, з азартом і завзяттям проходили змагання, усі учасники отримали заряд  бадьорості та позитивний настрій.