ВІДНОВЛЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ У ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Дата: 01.09.2020 13:18

Роботу у закладах дошкільної освіти з початком нового навчального року здійснювати лише за умов виконання принципів та заходів щодо безпечного відновлення роботи та функціонування ЗДО, а також розвитку дітей та підтримки працівників маємо керуватися постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», листами Міністерства освіти і науки України від 23.04.2020 № 1/9-219 «Щодо організації діяльності закладів дошкільної освіти під час карантину», від 22.05.2020 № 1/9-269 «Щодо відновлення діяльності закладів дошкільної освіти», від 23.04.2020 № 1/9-219 «Щодо організації діяльності закладів дошкільної освіти під час карантину» матеріалах ЮНІСЕФ «Рекомендації щодо відновлення роботи закладів дошкільної освіти після COVID-19».

З урахуванням рекомендацій Держпродспоживслужби прогнозована кількість дітей дошкільного віку, що відвідують заклади дошкільної освіти та навчально-виховні комплекси в умовах дії карантину з 1 вересня 2020 року обмежена.

Рішення про прийом дітей до груп приймає завідувач (директор) закладу. Для відвідування дітьми ЗДО батьки надають довідку з місця роботи та медичну довідку про задовільний стан дитини.