Участь в обласних змаганнях

Дата: 17.10.2018 15:19

12.10.2018 року в м. Тростянець відбувся чемпіонат Сумської області з легкоатлетичного кросу серед юнаків, юніорів, молоді, дорослих та ветеранів присвячений пам’яті Заслуженого тренера України та СРСР В.І. Полякова.

Наші спортсмени прийняли участь в цих змаганнях де кращим був учень Великописарівської СШ Овчаренко Кирил, який посів високе третє місце серед юнаків 2005 р.н. на дистанції 1 км. Слід також відмітити  Лагуту Юлію ученицю Великописарівської СШ, яка посіла четверте місце на дистанції 0,5 км. серед дівчат 2005 р.н.

А 05.10.2018 року в м. Суми команда Великописарівського району виборола Vмісце в обласних змаганнях з легкоатлетичного кросу в залік XXVII районних спортивних іграх школярів. В особистому заліку кращі місця посіли Бойко Денис - 8 місце серед юнаків 2004 р.н. і молодше (Кириківська ЗОШ) та Лагута Юлія – 10 місце серед дівчат 2004 р.н. і молодше (Великоприсарівська СШ).

Заступник директора ДЮСШ з НТР    Яночкіна С.В.