Семінар-практикум

Дата: 16.05.2018 15:38

Наявність інтерактивного устаткування для школи - ознака сучасної матеріальної бази та престижності навчального закладу. Воно дає можливість вчителю зробити урок більш цікавим і продуктивним, а учням швидше засвоїти навчальний матеріал.

Враховуючи це та реалізовуючи Концепцію Нової української школи, відділом освіти у 2017-2018 н. р. придбано та встановлено  3 сучасних інтерактивних коплекси у Великописарівській СШ І-ІІІ ст. та 1 у Попівській філії. До 1 вересня 2018 року у кожній школі у навчальних кабінетах для першокласників будуть встановлені інтерактивні дошки. А щоб навчити наших вчителів досконало працювати з інтерактивним обладнанням та його програмним забезпеченням, 15 травня у Великописарівській СШ І-ІІІ ст. відбувся районний семінар-практикум "Використання інтерактивної дошки в навчальному процесі". Майстер-клас по використанню інтерактивної дошки INTBOARD провів представник кампанії Малюх Анатолій Іванович. У заході взяли участь не лише вчителі, а й представники адміністрацій ЗЗСО, методисти РМК та позашкільних навчальних закладів.