Завершився Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Дата: 06.11.2018 15:40

Успішно завершився черговий  Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек, який проходив під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» і присвячений видатному українському педагогу-гуманісту, вченому зі світовим ім’ям В. О. Сухомлинському з нагоди 100-річчя від дня його  народження.

Всі заходи були спрямовані на сприяння реалізації  основних пріоритетів Нової української школи, зокрема, формуванню покоління, яке здатне вчитися протягом усього життя, продуктивно розв’язувати нагальні проблеми сучасності, розвивати цінності громадянського суспільства.

Протягом місяця в кожному закладі загальної середньої освіти проведені бібліотечні уроки, години спілкування: «Бери приклад із життя видатних людей», флешмоб та книжкові виставки, які були спрямовані на поглиблення знань учнів про творчість В.О. Сухомлинського. Цікавим доповненням послужили  виставки малюнків  до творів  видатного  педагога. Також здійснені рейди-перевірки стану підручників по класам, проведено ряд бесід про правила користування і зберігання навчальної літератури.