Семінар-тренінг для майбутніх координаторів Міжнародної науково-освітньої програми GLOBE

Дата: 11.09.2018 15:59

10 вересня 2018 р. на базі Великописарівської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів відбувся семінар-тренінг для майбутніх координаторів Міжнародної науково-освітньої програми.

Дев’ять педагогів (керівники гуртків, вчителі біології та географії, класоводи 4-х класів) взяли участь у районному семінарі-тренінгу «Дослідження в рамках Міжнародної науково-освітньої програми GLOBE в освітніх закладах Великописарівського району». Учасники мали можливість навчитися користуватися міжнародним веб-сайтом програми (вносити дані та створювати ділянку спостережень), проводити дослідження GLOBE за напрямком «Фенологія», а також дізналися більше про організацію програми GLOBE в загальноосвітніх школах через досвід колег та обговорити можливості та плани організації роботи за програмою.