Стартував ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Тараса Шевченка

ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка стартував!.

Конкурс проводиться дев’ятий рік поспіль, головною метою якого є вшанування творчої спадщини Т. Г. Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді та підвищення рівня мовно-літературної освіти в Україні та за її межами.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – це справжнє свято знань, яке об’єднує  навколо української мови  талановитих учнів, студентську молодь, педагогів,  батьків. Немає сумніву, що захід сприяє згуртованості суспільства навколо національної ідеї, вихованню у підростаючого покоління любові до рідної мови, зростанню авторитету України у світі.

Відділом освіти Великописарівської РДА видано  наказ №346-ОД від 12.10.2018 року "Про проведення І та ІІ етапів ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів загальної середньої освіти Великописарівського району".

Тож побажаємо його учасникам творчої плідної праці й вагомих яскравих перемог!