Відділ освіти Великописарівської районної державної адміністрації

Встановлено  стипендії голови Великописарівської РДА

На виконання  розпоряджень голови Великописарівської районної державної адміністрації від   24.01.2020  № 17-ОД «Про  призначення стипендій голови  Великописарівської районної  державної адміністрації учням-переможцям учнівських олімпіад з базових дисциплін, турнірів, конкурсів, спортивних змагань» та  від 07.02.2020 № 33-ОД «Про внесення змін до розпорядження голови Великописарівськї районної державної адміністрації від 24.01.2020 № 17-ОД», з метою заохочення та стимулювання учнів у період з січня по грудень 2020 року   будуть  отримувати  стипендії кращі учні шкіл району. Серед них:

 

1.Надточий Анастасія - учениця 11 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів  імені Героя Радянського Союзу І.М.Середи Великописарівської районної ради Сумської області .

2. Ключник Аріна - учениця 9 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М.Середи Великописарівської районної ради Сумської області .

3.Бондаренко Ярослава - учениця 9 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М.Середи Великописарівської районної ради Сумської області.

4.Іщенко Надія - учениця 10 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М.Середи Великописарівської районної ради Сумської області.

5.Глущенко Анастасія - учениця 9 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М.Середи Великописарівської районної ради Сумської області.

6.Пахомов Владислав  - учень 10 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ  ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М.Середи Великописарівської районної ради Сумської області.

7.Шевцова Єлизавета - учениця 11 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М.Середи Великописарівської районної ради Сумської області.

8.Сумцова Анастасія - учениця 9 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М.Середи Великописарівської районної ради Сумської області.

9.Скрипник Софія - учениця 9 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М.Середи Великописарівської районної ради Сумської області.

10. Ганцева Тетяна - учениця 11 класу Солдатського  навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів-дошкільного навчального закладу Великописарівської районної ради Сумської області.

11.Лагута Юлія- учениця  9 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М.Середи Великописарівської районної ради Сумської області.

12.Філатова Вікторія  - учениця 8 класу Тарасівського  навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів- дошкільного навчального закладу Великописарівської районної ради Сумської області.

13. Сінянська Анна – учениця 11 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М.Середи Великописарівської районної ради Сумської області .

14. Савченко Катерина – учениця 9 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М.Середи Великописарівської районної ради Сумської області.

15.Гуцал Єлизавета – учениця 9 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів  імені Героя Радянського Союзу І.М.Середи Великописарівської районної ради Сумської області.

16.Думчиков Артем – учень 11 класу Добрянського навчально-виховного комплексу Великописарівської районної ради Сумської області.



« повернутися до списку новин