Районний семінар заступників директорів з виховної роботи та педагогів–організаторів району

Дата: 20.02.2019 16:53

20 лютого  2019 року Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  гостинно зустрічала заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів району на семінарі-практикумі «Впровадження культури здоров’я через впровадження здоров’язберігаючих технологій навчання».

Метою семінару стало ознайомлення учасників з виховною системою роботи школи з питань  впровадження культури здоров’я.

Семінар розпочався з презентації закладу. Творчо і нестандартно представила систему роботи закладу з впровадження  здоровязберігаючих технологій заступник директора з виховної роботи  Ківіренко В.Ю.

Під час практичної частини  учасники семінару мали змогу  ознайомитися з педагогічним досвідом классного керівника 6 – Б класу Шевелєвої Т.М.

Цікавим та змістовним був майстер клас від шкільної психологічної служби.

Працюючи у групах заступники директорів з  виховної роботи та педагоги – організатори  створили  «Експрес-проект» пропозицій з організації роботи у закладах загальної середньої освіти  щодо формування здорового способу життя й зміцнення здоров’я учнів.