Відділ освіти Великописарівської районної державної адміністрації

Відбувся методичний аукціон «Знай, вивчай, упроваджуй»

17 квітня 2019 року  у Ямненській  ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся методичний аукціон «Знай, вивчай, упроваджуй». У ньому взяли участь представники усіх закладів загальної середньої освіти району.

Учасники  відвідали фрагменти уроків у початкових класах,взяли участь у вправах «Рука дружби» та «Карта доріг мого життя», обговоренні основних нормативних документів, які стосуються проведення ДПА у 4 класах, результатів моніторингового дослідження рівня читацької  компетентності  здобувачів освіти, зарахування учнів до 1 класу та організації доступності закладів освіти для дітей з особливими освітніми потребами,  захищали обрані прийоми чи стратегії  під час методичного аукціону. Виступи педагогів були вмотивовані, логічні, переконливі, а обрані прийоми, стратегії відповідали вимогам сучасності: носили інноваційний характер, формували навички роботи в групі, розвивали творчість, критичне мислення. По завершенню відбувся обмін думками та враженнями.

Семінар пройшов на високому організаційному та методичному рівні..Учасники заходу висловлюють подяку адміністрації, педагогічному колективу  Ямненської ЗОШ І-ІІІ ступенів за цікаве та змістовне спілкування, обмін досвідом з втілення основних засад НУШ.« повернутися до списку новин