Завершився перший етап першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022»

Дата: 21.12.2021 13:48

Цикл конкурсних випробувань першого етапу першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» завершився 17.12.2021. Учасники пройшли «Тестовання», здійснювали презентацією «Фрагментів дистанційних уроків», які оцінювали члени фахових журі у Сумському обласному інституті після дипломної педагогічної освіти та, по завершенню змагань, підбивали підсумки відбіркового конкурсного етапу.

Серед загалу 116 учасників (149 зареєстрованих) у номінаціях «Біологія» (27 конкурсантів), «Інформатика» (45 конкурсантів), «Основиправознавства» (24 конкурсанти), «Мистецтво» (20 конкурсантів), обрано 20 осіб, які набрали найбільшу кількість балів (за сумою результатів у конкурсних випробуваннях «Тестування» та «Фрагмент дистанційного уроку») у кожній номінації – учасників другого етапу першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022».

Хоча цьогоріч переможців від нашої громади немає, ми висловлюємо подяку за наполегливість, професіоналізм усім педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти, які пройшли конкурсні випробування першого етапу: у номінації «Інформатика» - Скрязі В.Г., учителю Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені І.М.Середи; у номінації «Біологія» - Кузьменко Т.О., учителю Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені І.М.Середи;Прасоловій О.В. - учителю Добрянської філії Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені І.М.Середи;у номінації «Мистецтво» - Кучковій І.І.,учителю Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені І.М.Середи (педагог ввійшла у десятку кращих за результатами випробувань).

Дякуємо вам, наші розумні, творчі, ініціативні педагоги! Нехай бажання перемагати, долати нові вершини веде вас до професійного зростання!!