ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІДИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ

Дата: 24.12.2021 15:54

Відділ освіти, молоді та спорту Великописарівської селищної ради вітає учнів-переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури у 2021-2022 навчальному році:

Шабанову Анастасію, ученицю 7 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені І.М.Середи,- І місце

Кейту Жасміну, ученицю 7 класу Ямненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені І.О.Мусієнка,- ІІІ місце.

Севідову Аліну, ученицю 8 класу Добрянської філії Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені І.М.Середи,- ІІ місце.

Хоруженко Валерію, ученицю 8 класу Ямненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені І.О.Мусієнка, ІІІ місце.

Кальченка Дмитрія, учня 9 класу Вільненського навчально-виховного комплексу: закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів- закладу дошкільної освіти,- ІІ місце.

Глущенко Анастасію, ученицю 11 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені І.М.Середи,- ІІІ місце.

Висловлюємо подяку членам оргкомітету, журі ІІ етапу, вчителям які підготували переможців Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Наказ відділу освіти, молоді та спорту від 21.12.2021 № 285