Засідання колегії відділу освіти та нарада керівників

Дата: 01.11.2018 21:31

31 жовтня відбулось засідання колегії відділу освіти та нарада керівників закладів освіти.

На колегії підведені підсумки підготовки закладів освіти до опалювального періоду, розглянуті питання з дошкільної освіти, з організації підвезення учнів до ЗЗСО, про затвердження кандидатур претендентів на отримання стипендій голів Сумської обласної та Великописарівської районної державних адміністрацій.Членами колегії ухвалилені відповідні рішення з кожного розглянутого питання.

На нараді керівників також обговорили актуальні питання організації освітнього процесу. Також було детально проаналізувано підсумки ЗНО 2018, результати моніторингу порівняння якості навчальних досягнень учнів 11 класів з математики за підсумками річного оцінювання з  результатами ДПА та ЗНО 2018.